Noc w szkole

Wspomnienie nocy w szkole!

15.12.2017r. uczniowie klas: drugiej i trzeciej gimnazjum postanowili spędzić w szkole całą noc. Tak bardzo kochają swoją szkołę, że rozpoczynający się weekend postanowili wspólnie spędzić …., a jakże w szkole. Udało im się namówić troje nauczycieli: Panią Joannę, Panią Dagmarę i Pana Artura – dzięki, któremu mieli całonocny dostęp do sali gimnastycznej. Dla wielu była to główna atrakcja nocy spędzonej w szkole – doskonała okazja móc do woli wyszaleć się na sportowo, w dodatku w nocy. Spotkaliśmy się o godzinie 21-ej na wspólnej kolacji, na której królowała pizza z colą – idealne połączenie zdrowego odżywiania, były też inne równie zdrowe przekąski jak kebab, frytki – to oczywiście sarkazm.

Po małym co nieco dla podniebienia wszyscy ulokowali się w sypialni – zaadoptowanej na czas „nocy w szkole” małej sali gimnastycznej – koce, poduszki, śpiwory, pidżamy i wszystko inne co przynieśli uczniowie wypełniły sypialnię. No to dobranocka i do spania …………. żartowałem. 😉  😉 😉 Nikt nie myślał o spaniu, wszak spotkaliśmy się żeby pograć na sali w piłkę, na korytarzu w uno i inne gry towarzyskie, posiedzieć, pogadać, po prostu pobyć razem i fajnie spędzić czas.

Mimo późnej pory nikt nie myślał o spaniu. Godzina za godziną mijały bardzo szybko, no dobra koło piątej rano nawet największe kozaki miały już dość piłki, sen każdemu zaglądał coraz głębiej w oczy. Część uczniów smacznie spała, ale byli  tacy co „czuwali” całą noc.

O godzinie 7-ej zarządziliśmy pobudkę dla śpiochów szybkie, sprawne sprzątanie, pakowanie i zakończenie imprezy.

Było fajnie, młodym się podobało. Widać to zresztą na zdjęciach.

Chyba powtórzymy to w przyszłym roku?! Oczywiście jak się uda namówić nauczycieli! 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy szkolne i środowiskowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.