Razem na Święta

Wielu z nas już z niecierpliwością oczekuje Świąt Bożego Narodzenia. Ten wyjątkowy nastrój i obecność bliskich nam osób sprawia, że jest to czas pełen spokoju i ciepła. Nasze serca wypełnione są radością, którą pragniemy dzielić się z innymi. Szczególnie w okresie przedświątecznym przypominamy sobie, jak ważne jest niesienie pomocy innym. Pamiętamy o osobach potrzebujących, chorych i samotnych. Dlatego też dołączyliśmy do akcji MEN „Razem na Święta”, której głównym celem jest zachęcenie uczniów do pomagania innym.

W tym szczególnym czasie nie możemy także zapomnieć o naszych mniejszych przyjaciołach. To właśnie z myślą o nich zorganizowana została akcja:

Pragnęliśmy przyczynić się do tego, by niechcianym, bezdomnym zwierzętom było nieco lepiej. I tak, już po raz kolejny w naszej szkole, odbyła się zbiórka artykułów dla zwierząt ze schroniska „Reksio” w Bielsku – Białej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, zbieraliśmy wyłącznie karmę suchą i mokrą dla psów i kotów.Dzięki naszym Uczniom oraz ich Rodzicom udało się nam zebrać przeszło 220 kg karmy!

 

W tym roku każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem i uczynić życie opuszczonych czworonogów lepszym!

 

W imieniu Szkolnego Koła Wolontariatu
oraz naszych czworonożnych przyjaciół-

Dziękujemy!

P. Laszczak, A. Bryzek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy szkolne i środowiskowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.