Zostań w domu

AKCJA ZAKOŃCZONA!

Tam, gdzie jest nasza niemoc,
tam też jest siła (…)
Tam, gdzie jest ciemność, tam
także panuje światło.
Jednak tylko wiara może nam
o tym powiedzieć i jedynie nadzieja
pozwala nam to usłyszeć

Witajcie, Kochani!

   Po zaledwie trzech tygodniach nieobecności, wydaje się jakby minęła epoka. Świat zatrzymał się dla większości z nas. Niby ten sam, a jednak nie taki sam… Wielu chciałoby tak po prostu, żeby znów było „normalnie”. Teraz, gdy nie możemy się spotkać w szkole, pozostaje Rodzina – doceńmy to, bo to już jest bardzo dużo! A zatem… do dzieła! Nie dajmy się! Trzymajmy się razem i wspierajmy. Pokażmy, że nasze wspólne działanie, bycie ze sobą i wzajemna pomoc, mogą zdziałać cuda! Czasem wystarczy jedno słowo, uśmiech lub inny gest.

   Jedną z okazji do połączenia sił, niech stanie się akcja „Zostań w Domu!”, którą niedawno ogłosiła pani Dyrektor, a koordynują ją opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – pani Marcelina Nycz i pani Marta Polanek (im przesyłacie zdjęcia).

   Pokażcie, że nie dacie sobie popsuć dobrego humoru ani odebrać kreatywności, mądrości i siły. No właśnie… Pokażcie, że macie power, mimo wszystko! 😉

   Kochani! Jeśli tylko macie jakieś zdjęcia, dodające otuchy, radości i nadziei; takie, które pokazują również, jak można pomysłowo spędzać czas w domu, przyślijcie je nam! Możecie dodać hasło, „zareklamować” siebie i swój pomysł. Musi się udać! Wierzymy w to.

   Możecie przysłać zdjęcie z rodzeństwem, rodzicami i zwierzakami; z wiosennego ogrodu, z własnego pokoju. Zatrzymajcie chwile w kadrach podczas zabawy, gotowania lub czytania.

   Zapraszamy Was wszystkich do wspólnego dzieła; osobno, a jednak razem!

Spotkajmy się na stronie internetowej naszej szkoły!

Ps. Niektórzy już wystartowali… online. 😉

Akcja trwa do odwołania.  Publikujemy zdjęcia, na których widać twarz. Zdjęcia będą dodawane w poniedziałki.

25 maja 2020 r. i 1 czerwca 2020 r.

18 maja 2020 r.

11 maja 2020 r.

4 maja 2020 r.

27 kwietnia 2020 r.

20 kwietnia 2020 r.

14 kwietnia 2020 r.

6 kwietnia 2020 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Imprezy szkolne i środowiskowe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.