Mój sukces!

MÓJ  SUKCES

            Uczniowie naszej szkoły są coraz bardziej ambitni i wytrwali w podejmowaniu wytężonego wysiłku, by osiągać jak  najlepsze wyniki w nauce. Na koniec pierwszego semestru, jak już informowaliśmy, wpis do indeksu uzyskało 38 uczniów. Na zakończenie roku szkolnego 2018/2019 liczba zdobywców ,,Mojego sukcesu” wzrosła do 43. Na wyróżnienie zasługuje tutaj klasa siódma, która dorównała  piątej ,,b” i ośmioro uczniów z tej klasy uzyskało średnią ocen powyżej 4,75.

 Wyjątkowym osiągnięciem wykazała się uczennica tejże klasy – Hania Pocik, która poprawiła swoją średnią ocen o 0.5 stopnia. Jest to nie lada wyczyn, gdyż w ciągu dziewięciu lat istnienia projektu, to dopiero trzeci taki przypadek. Nie możemy również nie wymienić naszych absolwentów, którzy przez wszystkie lata nauki, począwszy od klasy czwartej, zdobywali wpisy do indeksu zarówno w pierwszym semestrze jak i na zakończenie każdego, kolejnego roku szkolnego. Wśród nich są uczennice trzeciej klasy gimnazjum: Anna Pająk, Julia Legut, Klaudia Kaczmarczyk oraz uczennice klasy ósmej: Dagmara Legień i Joanna Rączka.

      Od kilu lat nagrodą na zakończenie roku szkolnego są bilety do kina oraz pamiątkowe medale finansowane przez Radę Rodziców. Bardzo się cieszymy, że możemy  w ten sposób docenić  wytężoną, systematyczną pracę naszych wychowanków oraz  ich zaangażowanie w działania na rzecz klasy, szkoły czy środowiska. Wszystkim zdobywcom wpisu do indeksu składamy  gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

Powodzenia!

Beata Kudłaciak-Szlagór

Ten wpis został opublikowany w kategorii Komunikaty. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.