Kibicujemy BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała

Kibicujemy BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 🙂

   12 grudnia, późnym popołudniem, uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechali do Bielska-Białej na mecz siatkówki Plus Ligi Kobiet BKS PROFI CREDIT Bielsko-BiałaE. Leclerc Radomka Radom.

Wyjazd był całkowicie bezpłatny, sponsorowany  przez BKS PROFI CREDIT, który zaprosił szkoły z regionu do wspólnego kibicowania!

Mimo porażki 1:3  mogliśmy zobaczyć profesjonalną siatkówkę na żywo. I już marzymy o następnych wyjazdach. Może tym razem będziemy kibicowali drużynie z Mistrzem Świata z 2014 – Mateuszem Miką w składzie lub podczas meczu piłki nożnej w zbliżających się Mistrzostwach Świata do lat 20 z udziałem kolejnego naszego ucznia Konrada Gutowskiego.

Kierownikiem wyjazdu był pan Andrzej Glądys. Na hali okazało się, że brał on udział w konkursie organizowanym przez BKS PROFI CREDIT, a jego mocną stroną jest nie tylko aktywność sportowa, ale i twórcza.

Wierszyk

Warto przyjść na mecz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała,
ponieważ gdy bielszczanki BKS PROFI CREDIT grają,
to nasze ręce same do oklasków się składają, usta śpiewają,
nasze oczy piękne akcje w ataku i obronie podziwiają,
serce, dusza się raduje i każdy stres się likwiduje.

 i dobry start w teście wiedzy o drużynie BKS PROFI CREDIT pozwoliły naszemu nauczycielowi wychowania fizycznego zająć II miejsce w konkursie i wygrać 32 calowy telewizor.

GRATULUJEMY PANU ANDRZEJOWI GLĄDYSOWI!!!

 Pani Dyrektor Barbarze Białkowskiej dziękujemy za zorganizowanie wyjazdu.

A. D.

OSTATNIE DWA ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE STRONY BKS PROFI CREDIT.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rajdy i wycieczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.