GoJUMP po raz trzeci!

Śladami klas starszych… czyli jesienna wycieczka czwartoklasistów

   27 października uczniowie klas czwartych wybrali się na wycieczkę do Bielska- Białej.

   Główną atrakcją tego dnia był park trampolin GOJUMP, który okazał się znakomitym pomysłem na jesienną niepogodę. Wszyscy pod wpływem wielkich emocji rozpoczęli zabawę od krótkiej rozgrzewki, prowadzonej przez trenera. Po jej zakończeniu każdy znalazł odpowiednią dla siebie rozrywkę. Jedni rzucali piłką do kosza, drudzy grali w piłkę, inni natomiast spędzali miło czas w basenie pełnym wielkich gąbek, z którego, wbrew pozorom, nie tak łatwo było się wydostać! Najodważniejsi pod bacznym okiem trenera próbowali robić salta, przeróżne skoki i akrobacje!

   Po godzinnym szaleństwie wszyscy zgodnie postanowili trochę “odpocząć”…w kinie Helios. Zaopatrzeni w rozmaite przekąski, które najbardziej smakują w kinie, czwartoklasiści przeszli do kolejnego punktu wycieczki, projekcji filmu pt. “Tarapaty”. To był miło spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci, bo takiego filmu dla dzieci dawno w kinach nie było! Twórcy postawili na PRZYJAŹŃ, na powrót do zabaw i przygód w realnym świecie, a nie w wirtualnej rzeczywistości!!! “Tarapaty” zachęcają do porzucenia telefonu i komputera… bo przecież najważniejsze i najcenniejsze to chwile, które dzieją się w świecie wokół nas.

Dlatego też ten dzień bardzo przyczynił się do wzajemnej integracji klas czwartych.

opracowała Joanna Tylenda

I jeszcze filmik!, za który dziękujemy p. Dagmarze Gęsickiej-Paw, zdjecia dostarczyły wychowawczynie p. B. Sadlik i p. J. Tylenda.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rajdy i wycieczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.