GOJUMP po raz pierwszy!

Relacja z wycieczki!

Zbiórkę przed wycieczką wyznaczyliśmy na godzinę ósmą rano przed budynkiem naszej szkoły, skąd przeszliśmy na przystanek i autobusem PKS pojechaliśmy do Bielska-Białej. Na miejscu odbyliśmy krótki spacer po parku w poszukiwaniu uroków jesieni, ponieważ mieliśmy chwilę czasu przed wejściem do sali trampolin GO JUMP.

Przed godziną dziesiątą zameldowaliśmy się przed salą do skoków – młodzież potrzebowała chwilę na przygotowanie się, przebranie. Punktualnie o 10-ej instruktor rozpoczął rozgrzewkę, po czym wyjaśnił zasady bezpiecznej zabawy na trampolinach i w końcu młodzież mogła oddać się zabawie. Godzina intensywnych ćwiczeń gimnastycznych zleciała bardzo szybko. Z wypiekami na twarzach, spoceni, niektórzy nieco zmęczeni schodzili do szatni.

Po szybkiej kąpieli, odświeżeniu się przeszliśmy do Galerii Sfera, gdzie mieści się kino Helios, w którym zaplanowaliśmy obejrzenie filmu. Zanim poszliśmy do kina posililiśmy się nieco, wszak zgłodnieliśmy po dużej dawce aktywności. Trzy godziny spędzone w sali kinowej rozleniwiły niektórych, zwłaszcza tych których tematyka filmu nie porwała. Po zakończeniu projekcji przeszliśmy na dworzec autobusowy i podobnie jak podczas podróży do Bielska, z powrotem również wróciliśmy autobusem PKS. W Kobiernicach zameldowaliśmy się tuż przed godziną 18-tą. Tym razem wycieczka klasowa miała trochę inny charakter, mimo wszystko podobała się moim podopiecznym – w końcu sami taką wycieczkę wymyślili.

Być może pojawią się zdjęcia i filmiki z tego klasowego wyjazdu, nie być może – pojawią się na pewno – nie wiadomo tylko kiedy.

Artur Żelichowski

Skład opiekunów wycieczki stanowili:

Kierownik wycieczki, wychowawca Artur Żelichowski
Zastępca wychowawcy, fotograf Dagmara Gęsicka-Paw

JUŻ SĄ!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rajdy i wycieczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.