Z miłości do zwierząt i … skakania!

Z miłości do zwierząt i … skakania!

   Zastanawiając się, co piąte klasy lubią najbardziej przyszły nam do głowy dwie rzeczy: zwierzęta i skakanie. Dlatego w tym roku Mikołajki postanowiliśmy świętować w kinie i w parku trampolin.

   W poniedziałek 9 grudnia klasy piąte pojechały do Go JUMP – parku trampolin, gdzie przez godzinę dzieci mogły skakać na trampolinach, do basenu z gąbkami oraz na specjalne poduchy pneumatyczne. Po rozgrzewce, wszyscy ruszyli do akcji. Dzieci były cały czas w ruchu, trudno więc było o dobre zdjęcie. Nawet „tryb zwierzak” nie pomógł.

   Po godzinie zabawy w Go JUMP udaliśmy się do kina na film „Renifer Alex”. Była to piękna i wzruszająca opowieść o dorastaniu renifera, od jego narodzin do dorosłości. Towarzyszyliśmy mu w jego pierwszych krokach, pierwszych trudnych chwilach. Byliśmy świadkami, jak uczy się najtrudniejszej ze wszystkich – sztuki przetrwania, by w końcu stać się pełnoprawnym dorosłym członkiem stada. Poznaliśmy również jego przyjaciół, z którymi przeżywał radosne i zabawne chwile a także wrogów, którzy czyhali na jego życie. Bohaterem historii nie były jednak tylko zwierzęta, ale też urzekająca dzika przyroda Laponii, skuta lodem tajga, ośnieżone lasy i majestatyczne fiordy. Całość dopełniła niesamowita muzyka poruszająca najczulsze struny duszy.

   Wyjazd mikołajkowy sprawił nam dużo radości, był ucztą za równo dla ciała jak i dla ducha.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rajdy i wycieczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.